Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2019 Marzec 2018 Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

Wybielanie zębów u stomatologa

2017-10-24 | Grzegorz

frazy kluczowe: stomatolog, wybielanie zębów

Piękny uśmiech, a więc białe, zdrowe, proste zęby to marzenie niemal każdego z nas. Świadczą one o zdrowiu, młodości, a także o tym, iż ktoś umiejętnie o siebie dba. Niestety stan zębów oraz ich kolor ulega zmianom nie tylko wraz z wiekiem, ale również na skutek różnych chorób bądź też nieprawidłowej higieny. 
Dbanie o zęby jest to zarówno odpowiednia dieta, w której unika się produktów, które mogą powodować przebarwienia bądź zmianę koloru, ale i również unikanie pokarmów o wysokiej zawartości cukrów prostych. Oczywiście nie można zapominać też o tym, jak ważna jest prawidłowa i regularna higiena jamy ustnej oraz regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. zobacz więcej: 
W przypadku kiedy kolor zębów nie jest zadowalający można rozważyć wybielanie zębów. Oczywiście na rynku mamy mnóstwo dostępnych preparatów, takich jak paski wybielające, czy też specjalistyczne pasty, nakładki. Choć niektóre z nich dają lepsze, niektóre gorsze efekty, to jednak nic nie zastąpi zabiegu, jakim jest wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Wykonywanie tej czynności pod okiem profesjonalisty nie tylko zapewnia skuteczność, ale również bezpieczeństwo. Stomatolog używa takich preparatów oraz w taki sposób, aby nie uszkodzić szkliwa, co jest bardzo istotną kwestią. Ponadto efekty uzyskane w gabinecie stomatologicznym są znacznie bardziej widoczne, a także trwałe. 
Różnego rodzaju pasty do zębów, które mają wybielać będą zatem dobrym rozwiązaniem dla utrzymania efektów po wybielaniu w gabinecie stomatologicznym. Dzięki temu można mieć zdrowy, piękny uśmiech, który dodaje atrakcyjności oraz pewności siebie.

'

Zdjęcia naszego reportera
stomatolog
wybielanie zębów

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: