Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

Wybielanie zębów u stomatologa

2017-10-24 | Grzegorz

frazy kluczowe: stomatolog, wybielanie zębów

Piękny uśmiech, a więc białe, zdrowe, proste zęby to marzenie niemal każdego z nas. Świadczą one o zdrowiu, młodości, a także o tym, iż ktoś umiejętnie o siebie dba. Niestety stan zębów oraz ich kolor ulega zmianom nie tylko wraz z wiekiem, ale również na skutek różnych chorób bądź też nieprawidłowej higieny. 
Dbanie o zęby jest to zarówno odpowiednia dieta, w której unika się produktów, które mogą powodować przebarwienia bądź zmianę koloru, ale i również unikanie pokarmów o wysokiej zawartości cukrów prostych. Oczywiście nie można zapominać też o tym, jak ważna jest prawidłowa i regularna higiena jamy ustnej oraz regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. zobacz więcej: 
W przypadku kiedy kolor zębów nie jest zadowalający można rozważyć wybielanie zębów. Oczywiście na rynku mamy mnóstwo dostępnych preparatów, takich jak paski wybielające, czy też specjalistyczne pasty, nakładki. Choć niektóre z nich dają lepsze, niektóre gorsze efekty, to jednak nic nie zastąpi zabiegu, jakim jest wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Wykonywanie tej czynności pod okiem profesjonalisty nie tylko zapewnia skuteczność, ale również bezpieczeństwo. Stomatolog używa takich preparatów oraz w taki sposób, aby nie uszkodzić szkliwa, co jest bardzo istotną kwestią. Ponadto efekty uzyskane w gabinecie stomatologicznym są znacznie bardziej widoczne, a także trwałe. 
Różnego rodzaju pasty do zębów, które mają wybielać będą zatem dobrym rozwiązaniem dla utrzymania efektów po wybielaniu w gabinecie stomatologicznym. Dzięki temu można mieć zdrowy, piękny uśmiech, który dodaje atrakcyjności oraz pewności siebie.

'

Zdjęcia naszego reportera
stomatolog
wybielanie zębów

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: