Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

medycyna

Uzależnienia i terapia uzależnień

2017-09-04 | Paweł

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) obawie przed utratą pracy za wszelką cenę bierze na siebie zbyt wiele obowiązków. Stale przedłużająca się sytuacja w której borykamy się z problemami w pracy przenosi się także poza nią. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o funkcjonowanie w grupie. Bombardujące nas zewsząd ideały wpływają negatywnie na samoocenę. Każdy powinien być szczupły, piękny, modny i bogaty. Od rana do wieczora emanować niespożytą energią oraz otaczać się luksusowymi przedmiotami. Jadać tylko w najlepszych restauracjach w otoczeniu (...)

Leczenie żylaków w Krakowie

2017-04-11 | Krzysztof

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna

(...) Żylaki kończyn dolnych to nie tylko duży problem zdrowotny, ale również i estetyczny. Dolegliwość tą koniecznie trzeba leczyć, bo w przeciwnym razie grozi poważnymi powikłaniami. Należą do nich między innymi obrzęki oraz owrzodzenia, które nie chcą się zagoić.Żylaki z upływem czasu powiększają się i powodują wiele dolegliwości utrudniających życie chorego. Lepiej więc stosować się do zaleceń zdrowego stylu życia i robić wszystko, by im zapobiegać. Gdy już się pojawią, warto (...)

Ból kolan? To z powodu płaskostopia!

2017-04-09 | Joanna

frazy kluczowe: apteki, leczenie, medycyna

(...) Choroby narządów ruchu są bardzo poważnymi schorzeniami. Zaburzenia w tej kwestii praktycznie uniemożliwiają nam codzienne, prawidłowe funkcjonowanie. Nie można więc takich rzeczy lekceważyć, gdyż mogą one w znacznym stopniu ograniczyć życiową aktywność i pogorszyć komfort naszego funkcjonowania, wykluczając nas z wielu ciekawych i potrzebnych aktywności. Najwięcej problemów związanych jest chyba z kolanami, jako że są to jedne z największych stawów, na (...)