Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2019 Marzec 2018 Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

medycyna

Zegarki dla każdego

2018-02-23 | Paweł

frazy kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, uroda, zdrowie

(...) dostęp do wielu funkcji i zwiększymy wygodę użytkowania. Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie jaki wybrać zegarek wielofunkcyjny. Nie ma w tym nic trudnego, wystarczy odwiedzić najbliższy sklep z zegarkami, które posiada w swojej ofercie tego rodzaju urządzenia.  Jak (...)

Uzależnienia i terapia uzależnień

2017-09-04 | Paweł

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) obawie przed utratą pracy za wszelką cenę bierze na siebie zbyt wiele obowiązków. Stale przedłużająca się sytuacja w której borykamy się z problemami w pracy przenosi się także poza nią. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o funkcjonowanie w grupie. Bombardujące nas zewsząd ideały wpływają negatywnie na samoocenę. Każdy powinien być szczupły, piękny, modny i bogaty. Od rana do wieczora emanować niespożytą energią oraz otaczać się luksusowymi przedmiotami. Jadać tylko w najlepszych restauracjach w otoczeniu (...)

Leczenie żylaków w Krakowie

2017-04-11 | Krzysztof

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna

(...) Żylaki kończyn dolnych to nie tylko duży problem zdrowotny, ale również i estetyczny. Dolegliwość tą koniecznie trzeba leczyć, bo w przeciwnym razie grozi poważnymi powikłaniami. Należą do nich między innymi obrzęki oraz owrzodzenia, które nie chcą się zagoić.Żylaki z upływem czasu powiększają się i powodują wiele dolegliwości utrudniających życie chorego. Lepiej więc stosować się do zaleceń zdrowego stylu życia i robić wszystko, by im zapobiegać. Gdy już się pojawią, warto (...)

Ból kolan? To z powodu płaskostopia!

2017-04-09 | Joanna

frazy kluczowe: apteki, leczenie, medycyna

(...) Choroby narządów ruchu są bardzo poważnymi schorzeniami. Zaburzenia w tej kwestii praktycznie uniemożliwiają nam codzienne, prawidłowe funkcjonowanie. Nie można więc takich rzeczy lekceważyć, gdyż mogą one w znacznym stopniu ograniczyć życiową aktywność i pogorszyć komfort naszego funkcjonowania, wykluczając nas z wielu ciekawych i potrzebnych aktywności. Najwięcej problemów związanych jest chyba z kolanami, jako że są to jedne z największych stawów, na (...)