Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2019 Marzec 2018 Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

lekarstwa

Zegarki dla każdego

2018-02-23 | Paweł

frazy kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, uroda, zdrowie

(...) funkcjami.  Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zegarek wielofunkcyjny? Rozwój technologiczny jest gwarancją dostarczenia wielu rozwiązań, które w znaczący sposób ułatwiają życie. Zegarek wielofunkcyjny można połączyć z telefonem, dzięki temu uzyskamy (...)

Uzależnienia i terapia uzależnień

2017-09-04 | Paweł

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) Problemy związane z wszelkiego rodzaju uzależnieniami od alkoholu lub narkotyków to plaga naszych czasów. Coraz więcej ludzi popada w różnorodnego rodzaju nałogi. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, że świat pędzi w zastraszającym tempie. Wszystko się zmienia i nie każdy potrafi sobie z tym doskonale poradzić. Niestety coraz większe wymagania w miejscu pracy często mają wpływ na samopoczucie pracownika. Wiele osób zatrudnionych w różnego rodzaju koncernach lub korporacjach nie nadąża za oczekiwaniami, a w (...)

Leczenie żylaków w Krakowie

2017-04-11 | Krzysztof

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna

(...) skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się tego, jaka jest najskuteczniejsza metoda usuwania żylaków. Za skuteczną w opinii specjalistów uchodzi niewątpliwie metoda klasyczna. Operację wykonuje się techniką strippingu. Lekarz usuwa żyłę posługując się niewielką sondą. Operacyjne leczenie żylaków to dosyć inwazyjny sposób. Po zabiegu mogą pojawić się krwiaki. Pacjenci często odczuwają też ból i muszą z tego powodu nieco ograniczyć codzienną aktywność. Od pewnego czasu stosuje się (...)

Logopeda dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu

2017-04-10 | Paweł

frazy kluczowe: apteki, lekarstwa, lekarz, logopeda, uroda

(...) Problemy z wymową mogą istnieć u nas od dzieciństwa lub pojawić się nagle jako konsekwencja wypadku czy przeżytej traumy - na to pomoże logopeda z Wrocławia Najczęściej nie umiemy sobie poradzić z nimi sami i żeby się ich pozbyć, potrzebujemy pomocy doświadczonego (...)