Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2019 Marzec 2018 Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

Leczenie żylaków w Krakowie

2017-04-11 | Krzysztof

frazy kluczowe: medycyna, lekarstwa, leczenie

Żylaki kończyn dolnych to nie tylko duży problem zdrowotny, ale również i estetyczny. Dolegliwość tą koniecznie trzeba leczyć, bo w przeciwnym razie grozi poważnymi powikłaniami. Należą do nich między innymi obrzęki oraz owrzodzenia, które nie chcą się zagoić.

Żylaki z upływem czasu powiększają się i powodują wiele dolegliwości utrudniających życie chorego. Lepiej więc stosować się do zaleceń zdrowego stylu życia i robić wszystko, by im zapobiegać. Gdy już się pojawią, warto skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się tego, jaka jest najskuteczniejsza metoda usuwania żylaków. Za skuteczną w opinii specjalistów uchodzi niewątpliwie metoda klasyczna. Operację wykonuje się techniką strippingu. Lekarz usuwa żyłę posługując się niewielką sondą. Operacyjne leczenie żylaków to dosyć inwazyjny sposób. Po zabiegu mogą pojawić się krwiaki. Pacjenci często odczuwają też ból i muszą z tego powodu nieco ograniczyć codzienną aktywność. 
Od pewnego czasu stosuje się też nowocześniejsze metody leczenia żylaków, do których zalicza się operacja laserowa. Wielu pacjentów zastanawia się, jak wygląda usuwanie żylaków RF Venefit To również operacja, którą przeprowadza się w szpitalu. Trwa kilka godzin, a po jej zakończeniu pacjent może wrócić do domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kolejnego dnia powrócił do codziennych zajęć. Musi tylko pamiętać o tym, by przez kilka tygodni po zabiegu nosić specjalne pończochy uciskowe. Na zabiegi zaprasza Klinika Venamed z Krakowa.

'

Zdjęcia naszego reportera
medycyna
lekarstwa
leczenie

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: