Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

Czym jest Pro-life?

2018-03-20 | Paweł

frazy kluczowe: ochrona życia nienarodzonego, stop aborcji, prolife

Pod nazwą Pro-life kryje się cała grupa różnorodnych organizacji, które zajmują się w pewnym stopniu edukacją społeczeństwa. To one bowiem starają się ponad wszystko bronić ludzkiego życia i tłumaczą wszystkim, jak powinna wyglądać chociażby ochrona życia nienarodzonego. 
Organizacje wchodzące w skład Pro-life zajmują się również pomaganiem innym. Ich usługi są bardzo rozszerzone i nieraz niezwykle przydatne. Do organizacji działających w ruchu Pro-life przeważnie zgłaszają się rodziny wielodzietne. 
Z różnych powodów nie potrafią one same sobie poradzić w życiu, dlatego szukają osób lub działalności, które mogłyby im przynajmniej doradzić. Uzyskują tym sposobem pełne wsparcie, mogą spokojnie się wyżalić i następnie zaczynają działać w dobrym kierunku, by zadbać o swoją rodzinę. 
Grupa prolife pomaga także tym rodzicom, którzy muszą samotnie wychowywać swoje dzieci i przez to narzekają na sporo problemów. Co więcej, to stowarzyszenie aktywnie udziela się w tematach związanych z m.in. aborcją, klonowaniem bądź eutanazja. Jak sama nazwa wskazuje, pro-life jest grupą chroniącą każde życie ludzkie, dlatego zawsze będzie o nie walczyć.  
Widząc na ulicy plakat "stop aborcji", można domyślić się, że został on stworzony przez omawianą wyżej organizację. Zdecydowanie chętnie udziela się ona w rozmaitych kampaniach i bierze udział w światowych wydarzeniach, robiąc wszystko w celu pomagania innym ludziom. Niektóre rodziny dzięki tej organizacji mogły wyjść na prostą i rozpocząć zupełnie nowe życie.
Więcej o prolife przeczytasz na tej stronie.

'

Zdjęcia naszego reportera
ochrona życia nienarodzonego
stop aborcji
prolife

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: