Witamy!

Na naszym blogu polecamy najlepszą literaturę medyczną, placówki medyczne oraz turnusy rehabilitacyjne.

Marzec 2019 Marzec 2018 Luty 2018 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

Czym jest Pro-life?

2018-03-20 | Paweł

frazy kluczowe: ochrona życia nienarodzonego, stop aborcji, prolife

Pod nazwą Pro-life kryje się cała grupa różnorodnych organizacji, które zajmują się w pewnym stopniu edukacją społeczeństwa. To one bowiem starają się ponad wszystko bronić ludzkiego życia i tłumaczą wszystkim, jak powinna wyglądać chociażby ochrona życia nienarodzonego. 
Organizacje wchodzące w skład Pro-life zajmują się również pomaganiem innym. Ich usługi są bardzo rozszerzone i nieraz niezwykle przydatne. Do organizacji działających w ruchu Pro-life przeważnie zgłaszają się rodziny wielodzietne. 
Z różnych powodów nie potrafią one same sobie poradzić w życiu, dlatego szukają osób lub działalności, które mogłyby im przynajmniej doradzić. Uzyskują tym sposobem pełne wsparcie, mogą spokojnie się wyżalić i następnie zaczynają działać w dobrym kierunku, by zadbać o swoją rodzinę. 
Grupa prolife pomaga także tym rodzicom, którzy muszą samotnie wychowywać swoje dzieci i przez to narzekają na sporo problemów. Co więcej, to stowarzyszenie aktywnie udziela się w tematach związanych z m.in. aborcją, klonowaniem bądź eutanazja. Jak sama nazwa wskazuje, pro-life jest grupą chroniącą każde życie ludzkie, dlatego zawsze będzie o nie walczyć.  
Widząc na ulicy plakat "stop aborcji", można domyślić się, że został on stworzony przez omawianą wyżej organizację. Zdecydowanie chętnie udziela się ona w rozmaitych kampaniach i bierze udział w światowych wydarzeniach, robiąc wszystko w celu pomagania innym ludziom. Niektóre rodziny dzięki tej organizacji mogły wyjść na prostą i rozpocząć zupełnie nowe życie.
Więcej o prolife przeczytasz na tej stronie.

'

Zdjęcia naszego reportera
ochrona życia nienarodzonego
stop aborcji
prolife

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: